czwartek, 26 grudnia 2013

TAG: O MNIE ABOUT ME TAG

Żeby mnie bardziej poznać, postanowiłam zrobić tag: ABOUT ME TAG. Zapraszam :)

Pytania:
1. Jak masz na imię?
Dominika ;)
2. Kiedy masz urodziny?
W niedzielę, za 3 dni :) (29.12)
3. Co studiujesz? Jaka była twoja wymarzona praca w dzieciństwie?
Nie studiuje jeszcze, a moim wymarzonym zawodem w dzieciństwie była FRYZJERKA :D
4. Czy masz chłopaka/ dziewczynę?
Nie mam;)
5. Jakiej muzyki słuchasz?
Różnej.
6. Czy pracujesz?
Nie.
7. Czego szukasz w drugiej osobie?
Zaufania.
8. Do kogo się zwracasz, gdy jest ci smutno?
Mama, przyjaciele...
9. Ulubione jedzenie?
Spaghetti :3 
10. Ulubiona część garderoby?
Koszule, bluzki itp. 
11. Czy masz zwierzątka?
Nope.
12. Ulubione miejsce?
Domek :3
13. Czy masz drugie imię?
Nie
14. Ulubiony przedmiot w szkole?
nie mam;)
15. Ulubiony napój?
mrożona herbata :)
16. Jaka jest twoja ulubiona piosenka w tym momencie?
The Wanted-Running out of reasons
17. Jakie imiona nadałabyś dzieciom?
Nie myślałam jeszcze nad tym :P
18. Czy uprawiasz jakieś sporty?
A taniec to sport? ;)
19. Ulubiona książka?
Kate Le Vann- Letnia przygoda
20. Ulubiony kolor?
miętowy, łososiowy :)
21. Ulubione zwierzątko?
Pieseł :)
22. Ulubione perfumy?
Nie mam ulubionych, ale jakieś słodkie :)
23. Ulubione święto?
Święta Bożego Narodzenia oraz moje urodziny ;)
24. Czy skończyłaś liceum?
Nie zaczęłam ;)
25. Czy kiedykolwiek byłaś za granicą? Ile razy?
Trzy razy w Słowacji i raz na Węgrzech :)
26. Czy mówisz w innych językach?
myślę że po angielsku umiałabym się jakoś dogadać ;)
27. Czy masz rodzeństwo?
Młodszego brata ;)
28. Ulubiony sklep?
C&A
29. Ulubiona restauracja?
Babalu :)
30. Czy lubisz szkołę?
Njee :P
31. Ulubiony youtuber?
nie mam takiego :P
32. Ulubiony film?
Intruz :D
33. Ulubiony program w telewizji?
Tvn?haha :)
34. PC czy Mac?
PC :)
35. Jaki masz telefon?
Sprawny ;)
36. Ile masz wzrostu?
173 cm :)

I to by było na tyle :) Jeśli chcielibyście coś jeszcze wiedzieć, to pytajcie w komentarzach, piszcie również ,jakie tematy byście chcieli poruszyć ,a ja na pewno odpowiem ;) Dzięki :)

4 komentarze: