czwartek, 26 grudnia 2013

Poznajcie moją skromną osobę!

Cześć jestem Dominika, mam 15 lat i mieszkam w Warszawie :D Czemu postanowiłam stworzyć bloga? Ponieważ chciałabym podzielić się z kimś moimi poradami, pokazać Wam moje życie, dodać trochę inspiracji i spróbować czegoś nowego :) 
Uwielbiam spędzać czas z przyjaciółmi, robić komuś prezenty, tańczyć, podróżować, robić zdjęcia, spać, niestety leniuchować oraz nienawidzę jak coś nie leży na swoim miejscu :)
Moim  ulubionym zespołem jest The Wanted , postanowiłam sobie, że jak będę dorosła wylecę do Londynu na dwa tygodnie, albo może i więcej:)
Moim marzeniem jest również zdobyć dobrą pracę, nauczyć się włoskiego i mieszkać we Włoszech na stałe;)

Czekajcie na moje pozostałe wpisy i do zobaczenia :D

PS: Dziękuje bardzo mojej siostrze która dała mi pomysł na nazwę bloga-kc Ania ;** 



                                                           

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz