sobota, 3 maja 2014
Genialny głos!
Cześć!
Dawno mnie nie było a z różnych powodów. A to nie wiedziałam o czym mam napisać albo musiałam się zająć szkołą itp.
Bodajże od 3-4 lat, na ising'u pojawiła się pewna osoba, która zachwyciła mnie swoim głosem. Co prawda ,już zanim dołączyła do ising.pl wiedziałam o tym jaki ma talent.
Pisząc tego posta, chciałam podzielić się z Wami tym odkryciem! :) Jestem tylko strasznie zawiedziona ,że TA osoba nie chce wziąć udziału w jakimkolwiek "talent show". Chociaż myślę ,że zaszła by bardzo daleko.
Nie będę już dłużej przeciągać.
Oto jedno z nagrań Pauliny (jedno z moich ulubionych)! :)
http://ising.pl/nagranie/17o80tviggp,Ed_Sheeran-I_See_Fire
Serdecznie zapraszam do przesłuchania jej piosenek i komentowania:)
Dawno mnie nie było a z różnych powodów. A to nie wiedziałam o czym mam napisać albo musiałam się zająć szkołą itp.
Bodajże od 3-4 lat, na ising'u pojawiła się pewna osoba, która zachwyciła mnie swoim głosem. Co prawda ,już zanim dołączyła do ising.pl wiedziałam o tym jaki ma talent.
Pisząc tego posta, chciałam podzielić się z Wami tym odkryciem! :) Jestem tylko strasznie zawiedziona ,że TA osoba nie chce wziąć udziału w jakimkolwiek "talent show". Chociaż myślę ,że zaszła by bardzo daleko.
Nie będę już dłużej przeciągać.
Oto jedno z nagrań Pauliny (jedno z moich ulubionych)! :)
http://ising.pl/nagranie/17o80tviggp,Ed_Sheeran-I_See_Fire
Serdecznie zapraszam do przesłuchania jej piosenek i komentowania:)
Subskrybuj:
Posty (Atom)
