My own style
sobota, 3 maja 2014
Genialny głos!
Cześć!
Dawno mnie nie było a z różnych powodów. A to nie wiedziałam o czym mam napisać albo musiałam się zająć szkołą itp.
Bodajże od 3-4 lat, na ising'u pojawiła się pewna osoba, która zachwyciła mnie swoim głosem. Co prawda ,już zanim dołączyła do ising.pl wiedziałam o tym jaki ma talent.
Pisząc tego posta, chciałam podzielić się z Wami tym odkryciem! :) Jestem tylko strasznie zawiedziona ,że TA osoba nie chce wziąć udziału w jakimkolwiek "talent show". Chociaż myślę ,że zaszła by bardzo daleko.
Nie będę już dłużej przeciągać.
Oto jedno z nagrań Pauliny (jedno z moich ulubionych)! :)
http://ising.pl/nagranie/17o80tviggp,Ed_Sheeran-I_See_Fire
Serdecznie zapraszam do przesłuchania jej piosenek i komentowania:)
Dawno mnie nie było a z różnych powodów. A to nie wiedziałam o czym mam napisać albo musiałam się zająć szkołą itp.
Bodajże od 3-4 lat, na ising'u pojawiła się pewna osoba, która zachwyciła mnie swoim głosem. Co prawda ,już zanim dołączyła do ising.pl wiedziałam o tym jaki ma talent.
Pisząc tego posta, chciałam podzielić się z Wami tym odkryciem! :) Jestem tylko strasznie zawiedziona ,że TA osoba nie chce wziąć udziału w jakimkolwiek "talent show". Chociaż myślę ,że zaszła by bardzo daleko.
Nie będę już dłużej przeciągać.
Oto jedno z nagrań Pauliny (jedno z moich ulubionych)! :)
http://ising.pl/nagranie/17o80tviggp,Ed_Sheeran-I_See_Fire
Serdecznie zapraszam do przesłuchania jej piosenek i komentowania:)
piątek, 27 grudnia 2013
Paznokcie - pomysł na sylwestra...
A na sylwestra ,proponuje Wam coś takiego :)
Połyskujący ,granatowy lakier "Why So blue" by H&M.
Brokatowy lakier LEMAX-colour STAR,nail enamel.
Dziś tak na szybko i życzę Wam udanego sylwestra! :)
Kawa- skarbnica zdrowia?
Od razu muszę Was przeprosić za złą jakość zdjęć. A więc przejdę do konkretów;)
Małe brązowe ziarenka kawy są naprawdę skarbicą zdrowia, ale mają również ciemne strony. Warto ją pić, ale z umiarem. Ponieważ umiar służy zdrowiu.
Zalety:
- Dzięki polifenoli, które są zawarte w ziarenkach, kawa długo pomaga zachować młodość.
(Uwaga! Kawa gotowana lub zalewana wrzątkiem podwyższa poziom cholesterolu we krwi.)
-Ogranicza skłonność do migren.
-Chroni wątrobę przed nowotworem.
-Chroni przed rakiem jelita grubego i pęcherza.
-Zwiększa płodność u mężczyzn.
-Zmniejsza ryzyko cukrzycy typu 2.
-Zapobiega astmie.
-Chroni przed chrobą Parkinsona.
-Chroni przed próchnicą zębów.
-Zmniejsza napięcie mięśni gładkich.
Wady:
-Wypłukuje z organizmu magnez oraz wapń, dlatego osoby pijące kawe muszą wzbogacić swoją dietę w te pierwiastki.
-Powoduje nadmierne wydzelanie się kwasów żołądkowych. Jest to niebezpieczne u osób które mają wrzody żołądka.
-Przyspiesza skurcze jelit.
-Może wywołać rozkojarzenie, niepokój oraz rozdrażnienie.
Dziękuję za uwagę i mam nadzieję ,że przybliżyłam Wam dobre i złe strony picia kawy.
-Ogranicza skłonność do migren.
-Chroni wątrobę przed nowotworem.
-Chroni przed rakiem jelita grubego i pęcherza.
-Zwiększa płodność u mężczyzn.
-Zmniejsza ryzyko cukrzycy typu 2.
-Zapobiega astmie.
-Chroni przed chrobą Parkinsona.
-Chroni przed próchnicą zębów.
-Zmniejsza napięcie mięśni gładkich.
Wady:
-Wypłukuje z organizmu magnez oraz wapń, dlatego osoby pijące kawe muszą wzbogacić swoją dietę w te pierwiastki.
-Powoduje nadmierne wydzelanie się kwasów żołądkowych. Jest to niebezpieczne u osób które mają wrzody żołądka.
-Przyspiesza skurcze jelit.
-Może wywołać rozkojarzenie, niepokój oraz rozdrażnienie.
Dziękuję za uwagę i mam nadzieję ,że przybliżyłam Wam dobre i złe strony picia kawy.
czwartek, 26 grudnia 2013
Wysechł Ci tusz do rzęs...? To nie problem!
Kojarzycie taką styuacje, gdy wychodzicie gdzieś z domu, make-up prawie zrobiony, zostały nam tylko rzęsy. Sięgamy po tusz... i co? Już dawno wysechł... Znam takie dziewczyny, które wyrzucają taki tusz do kosza. Na szczęście jest na to sposób ;)
1.Potrzebne nam będzie mleczko do demakijażu oraz nasz wyschnięty tusz.
2.Kroplę mleczka wlewamy do tubki z tuszem, tak jak jest pokazane na zdjęciu.
3.Teraz wszystko mieszamy.
4. I już;) Nasz tusz jest jak nowy ;)
Dziękuje za uwagę. Mam nadzeję ,że pomogłam ;)
TAG: O MNIE ABOUT ME TAG
Żeby mnie bardziej poznać, postanowiłam zrobić tag: ABOUT ME TAG. Zapraszam :)
Pytania:
1. Jak masz na imię?
Dominika ;)
2. Kiedy masz urodziny?
W niedzielę, za 3 dni :) (29.12)
3. Co studiujesz? Jaka była twoja wymarzona praca w dzieciństwie?
Nie studiuje jeszcze, a moim wymarzonym zawodem w dzieciństwie była FRYZJERKA :D
4. Czy masz chłopaka/ dziewczynę?
Nie mam;)
5. Jakiej muzyki słuchasz?
Różnej.
6. Czy pracujesz?
Nie.
7. Czego szukasz w drugiej osobie?
Zaufania.
8. Do kogo się zwracasz, gdy jest ci smutno?
Mama, przyjaciele...
9. Ulubione jedzenie?
Spaghetti :3
10. Ulubiona część garderoby?
Koszule, bluzki itp.
11. Czy masz zwierzątka?
Nope.
12. Ulubione miejsce?
Domek :3
13. Czy masz drugie imię?
Nie
14. Ulubiony przedmiot w szkole?
nie mam;)
15. Ulubiony napój?
mrożona herbata :)
16. Jaka jest twoja ulubiona piosenka w tym momencie?
The Wanted-Running out of reasons
17. Jakie imiona nadałabyś dzieciom?
Nie myślałam jeszcze nad tym :P
18. Czy uprawiasz jakieś sporty?
A taniec to sport? ;)
19. Ulubiona książka?
Kate Le Vann- Letnia przygoda
20. Ulubiony kolor?
miętowy, łososiowy :)
21. Ulubione zwierzątko?
Pieseł :)
22. Ulubione perfumy?
Nie mam ulubionych, ale jakieś słodkie :)
23. Ulubione święto?
Święta Bożego Narodzenia oraz moje urodziny ;)
24. Czy skończyłaś liceum?
Nie zaczęłam ;)
25. Czy kiedykolwiek byłaś za granicą? Ile razy?
Trzy razy w Słowacji i raz na Węgrzech :)
26. Czy mówisz w innych językach?
myślę że po angielsku umiałabym się jakoś dogadać ;)
27. Czy masz rodzeństwo?
Młodszego brata ;)
28. Ulubiony sklep?
C&A
29. Ulubiona restauracja?
Babalu :)
30. Czy lubisz szkołę?
Njee :P
31. Ulubiony youtuber?
nie mam takiego :P
32. Ulubiony film?
Intruz :D
33. Ulubiony program w telewizji?
Tvn?haha :)
Tvn?haha :)
34. PC czy Mac?
PC :)
35. Jaki masz telefon?
Sprawny ;)
36. Ile masz wzrostu?
173 cm :)
I to by było na tyle :) Jeśli chcielibyście coś jeszcze wiedzieć, to pytajcie w komentarzach, piszcie również ,jakie tematy byście chcieli poruszyć ,a ja na pewno odpowiem ;) Dzięki :)
Poznajcie moją skromną osobę!
Cześć jestem Dominika, mam 15 lat i mieszkam w Warszawie :D Czemu postanowiłam stworzyć bloga? Ponieważ chciałabym podzielić się z kimś moimi poradami, pokazać Wam moje życie, dodać trochę inspiracji i spróbować czegoś nowego :)
Uwielbiam spędzać czas z przyjaciółmi, robić komuś prezenty, tańczyć, podróżować, robić zdjęcia, spać, niestety leniuchować oraz nienawidzę jak coś nie leży na swoim miejscu :)
Moim ulubionym zespołem jest The Wanted , postanowiłam sobie, że jak będę dorosła wylecę do Londynu na dwa tygodnie, albo może i więcej:)
Moim marzeniem jest również zdobyć dobrą pracę, nauczyć się włoskiego i mieszkać we Włoszech na stałe;)
Czekajcie na moje pozostałe wpisy i do zobaczenia :D
PS: Dziękuje bardzo mojej siostrze która dała mi pomysł na nazwę bloga-kc Ania ;**
Uwielbiam spędzać czas z przyjaciółmi, robić komuś prezenty, tańczyć, podróżować, robić zdjęcia, spać, niestety leniuchować oraz nienawidzę jak coś nie leży na swoim miejscu :)
Moim ulubionym zespołem jest The Wanted , postanowiłam sobie, że jak będę dorosła wylecę do Londynu na dwa tygodnie, albo może i więcej:)
Moim marzeniem jest również zdobyć dobrą pracę, nauczyć się włoskiego i mieszkać we Włoszech na stałe;)
Czekajcie na moje pozostałe wpisy i do zobaczenia :D
PS: Dziękuje bardzo mojej siostrze która dała mi pomysł na nazwę bloga-kc Ania ;**
Subskrybuj:
Posty (Atom)








