sobota, 3 maja 2014

OOTD - Outfit Of The Day!

Outfit Of The Day!




Okulary - C&A
Czarna bluzka - H&M
Jeansowa koszula 
- C&A 

Spódnica - H&M 

Torba - Cropp
Balerinki - 
Deichmann




Genialny głos!

Cześć!
Dawno mnie nie było a z różnych powodów. A to nie wiedziałam o czym mam napisać albo musiałam się zająć szkołą itp.
   Bodajże od 3-4 lat, na ising'u pojawiła się pewna osoba, która zachwyciła mnie swoim głosem. Co prawda ,już zanim dołączyła do ising.pl wiedziałam o tym jaki ma talent.
Pisząc tego posta, chciałam podzielić się z Wami tym odkryciem! :) Jestem tylko strasznie zawiedziona ,że TA osoba nie chce wziąć udziału w jakimkolwiek "talent show". Chociaż myślę ,że zaszła by bardzo daleko.
Nie będę już dłużej przeciągać.
Oto jedno z nagrań Pauliny (jedno z moich ulubionych)! :)

http://ising.pl/nagranie/17o80tviggp,Ed_Sheeran-I_See_Fire



Serdecznie zapraszam do przesłuchania jej piosenek i komentowania:)





piątek, 27 grudnia 2013

Paznokcie - pomysł na sylwestra...

A na sylwestra ,proponuje Wam coś takiego :)

 


Połyskujący ,granatowy lakier "Why So blue" by H&M.
Brokatowy lakier LEMAX-colour STAR,nail enamel.  

Dziś tak na szybko i życzę Wam udanego sylwestra! :)

Kawa- skarbnica zdrowia?

Od razu muszę Was przeprosić za złą jakość zdjęć. A więc przejdę do konkretów;)
Małe brązowe ziarenka kawy są naprawdę skarbicą zdrowia, ale mają również ciemne strony. Warto ją pić, ale z umiarem. Ponieważ umiar służy zdrowiu.


Zalety:
- Dzięki polifenoli, które są zawarte w ziarenkach, kawa długo pomaga zachować młodość.
(Uwaga! Kawa gotowana lub zalewana wrzątkiem podwyższa poziom cholesterolu we krwi.)
-Ogranicza skłonność do migren.
-Chroni wątrobę przed nowotworem.
-Chroni przed rakiem jelita grubego i pęcherza.
-Zwiększa płodność u mężczyzn.
-Zmniejsza ryzyko cukrzycy typu 2.
-Zapobiega astmie.
-Chroni przed chrobą Parkinsona.
-Chroni przed próchnicą zębów.
-Zmniejsza napięcie mięśni gładkich.


Wady:
-Wypłukuje z organizmu magnez oraz wapń, dlatego osoby pijące kawe muszą wzbogacić swoją dietę w te pierwiastki.
-Powoduje nadmierne wydzelanie się kwasów żołądkowych. Jest to niebezpieczne u osób które mają wrzody żołądka.
-Przyspiesza skurcze jelit.
-Może wywołać rozkojarzenie, niepokój oraz rozdrażnienie.


Dziękuję za uwagę i mam nadzieję ,że przybliżyłam Wam dobre i złe strony picia kawy.






czwartek, 26 grudnia 2013

Wysechł Ci tusz do rzęs...? To nie problem!

Kojarzycie taką styuacje, gdy wychodzicie gdzieś z domu, make-up prawie zrobiony, zostały nam tylko rzęsy. Sięgamy po tusz... i co? Już dawno wysechł... Znam takie dziewczyny, które wyrzucają taki tusz do kosza. Na szczęście jest na to sposób ;) 


1.Potrzebne nam będzie mleczko do demakijażu oraz nasz wyschnięty tusz.

 2.Kroplę mleczka wlewamy do tubki z tuszem, tak jak jest pokazane na zdjęciu.
 3.Teraz wszystko mieszamy.
 4. I już;) Nasz tusz jest jak nowy ;)
Dziękuje za uwagę. Mam nadzeję ,że pomogłam ;)

TAG: O MNIE ABOUT ME TAG

Żeby mnie bardziej poznać, postanowiłam zrobić tag: ABOUT ME TAG. Zapraszam :)

Pytania:
1. Jak masz na imię?
Dominika ;)
2. Kiedy masz urodziny?
W niedzielę, za 3 dni :) (29.12)
3. Co studiujesz? Jaka była twoja wymarzona praca w dzieciństwie?
Nie studiuje jeszcze, a moim wymarzonym zawodem w dzieciństwie była FRYZJERKA :D
4. Czy masz chłopaka/ dziewczynę?
Nie mam;)
5. Jakiej muzyki słuchasz?
Różnej.
6. Czy pracujesz?
Nie.
7. Czego szukasz w drugiej osobie?
Zaufania.
8. Do kogo się zwracasz, gdy jest ci smutno?
Mama, przyjaciele...
9. Ulubione jedzenie?
Spaghetti :3 
10. Ulubiona część garderoby?
Koszule, bluzki itp. 
11. Czy masz zwierzątka?
Nope.
12. Ulubione miejsce?
Domek :3
13. Czy masz drugie imię?
Nie
14. Ulubiony przedmiot w szkole?
nie mam;)
15. Ulubiony napój?
mrożona herbata :)
16. Jaka jest twoja ulubiona piosenka w tym momencie?
The Wanted-Running out of reasons
17. Jakie imiona nadałabyś dzieciom?
Nie myślałam jeszcze nad tym :P
18. Czy uprawiasz jakieś sporty?
A taniec to sport? ;)
19. Ulubiona książka?
Kate Le Vann- Letnia przygoda
20. Ulubiony kolor?
miętowy, łososiowy :)
21. Ulubione zwierzątko?
Pieseł :)
22. Ulubione perfumy?
Nie mam ulubionych, ale jakieś słodkie :)
23. Ulubione święto?
Święta Bożego Narodzenia oraz moje urodziny ;)
24. Czy skończyłaś liceum?
Nie zaczęłam ;)
25. Czy kiedykolwiek byłaś za granicą? Ile razy?
Trzy razy w Słowacji i raz na Węgrzech :)
26. Czy mówisz w innych językach?
myślę że po angielsku umiałabym się jakoś dogadać ;)
27. Czy masz rodzeństwo?
Młodszego brata ;)
28. Ulubiony sklep?
C&A
29. Ulubiona restauracja?
Babalu :)
30. Czy lubisz szkołę?
Njee :P
31. Ulubiony youtuber?
nie mam takiego :P
32. Ulubiony film?
Intruz :D
33. Ulubiony program w telewizji?
Tvn?haha :)
34. PC czy Mac?
PC :)
35. Jaki masz telefon?
Sprawny ;)
36. Ile masz wzrostu?
173 cm :)

I to by było na tyle :) Jeśli chcielibyście coś jeszcze wiedzieć, to pytajcie w komentarzach, piszcie również ,jakie tematy byście chcieli poruszyć ,a ja na pewno odpowiem ;) Dzięki :)

Poznajcie moją skromną osobę!

Cześć jestem Dominika, mam 15 lat i mieszkam w Warszawie :D Czemu postanowiłam stworzyć bloga? Ponieważ chciałabym podzielić się z kimś moimi poradami, pokazać Wam moje życie, dodać trochę inspiracji i spróbować czegoś nowego :) 
Uwielbiam spędzać czas z przyjaciółmi, robić komuś prezenty, tańczyć, podróżować, robić zdjęcia, spać, niestety leniuchować oraz nienawidzę jak coś nie leży na swoim miejscu :)
Moim  ulubionym zespołem jest The Wanted , postanowiłam sobie, że jak będę dorosła wylecę do Londynu na dwa tygodnie, albo może i więcej:)
Moim marzeniem jest również zdobyć dobrą pracę, nauczyć się włoskiego i mieszkać we Włoszech na stałe;)

Czekajcie na moje pozostałe wpisy i do zobaczenia :D

PS: Dziękuje bardzo mojej siostrze która dała mi pomysł na nazwę bloga-kc Ania ;**