piątek, 27 grudnia 2013

Paznokcie - pomysł na sylwestra...

A na sylwestra ,proponuje Wam coś takiego :)

 


Połyskujący ,granatowy lakier "Why So blue" by H&M.
Brokatowy lakier LEMAX-colour STAR,nail enamel.  

Dziś tak na szybko i życzę Wam udanego sylwestra! :)

8 komentarzy:

  1. Dzięki, nazwzajem. Gdzie kupiłaś ten brokatowy lakier? Bo nigdzie nie mogę go znaleźć ;/

    OdpowiedzUsuń
  2. Niestety nie mogę Ci pomóc, ponieważ ten lakier dostałam w prezencie :/ Ale do tego nadaje się KAŻDY brokatowy lakier ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Dostałam wczoraj taki sam ten granatowy lakier XD i też zamierzam tak pomalować sobie paznokcie :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To świetnie ;) Efekty możesz mi wysłać na doma2662@wp.pl :) Udanego sylwestra! :D

      Usuń
  4. Świetny pomysł, chyba użyję tego od Ciebie :*
    zapraszam do mnie http://londonerkatie.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  5. lovely!
    =)
    new post: http://tupersonalshopperviajero.blogspot.com.es/2014/01/10-best-outfits-for-2013.html

    OdpowiedzUsuń